השכרת שולחנות וכסאות לאירועים

 

בכל אירוע, באשר הוא, מושקעים מאמצים מרובים בקביעת ההושבה של האורחים. אלא שעוד לפני שמתחילים לדבר על מי יישב היכן, נדרש לתת את הדעת על סוגיה שאינה מובנית מאליה כלל: כיצד בכלל משיגים את הריהוט לו זקוקים? באירועים הנערכים במקומות שאינם מורגלים בכך בהכרך, דוגמת אירועים בטבע או אפילו בחצר הבית, דומה שאין פיתרון יעיל יותר מאשר השכרת שולחנות, כיסאות ופריטים חיוניים אחרים.

אופיר אירועים נכנסת לתמונה בנקודה הזו בדיוק. זוהי חברה מקצועית בתחומה, המציעה שירותים מגוונים לאירועים, ביניהם הקמת במות, השכרת כלים, ציוד נלווה, מוצרי טקסטיל, וכמובן – השכרת שולחנות וכיסאות. מהם השירותים שלנו בתחום? ומדוע רצוי לפנות אלינו?

כל הסיבות להשכרת שולחנות וכסאות לאירועים

כצעד ראשון, יש לשאול מדוע בכלל נדרשת ההשכרה הזו של כיסאות ושלחנות. ובכן, התשובה הפשוטה היא שעקב לא מעט סיבות. כאמור, הדבר נעשה כאשר המקום בו נערך האירוע אינו מציע את הרהיטים החיוניים האלה. במקרה הזה, ברור שהשכרה נחשבת למשתלמת פי כמה מבחינה כלכלית מאשר רכישה של אותם כיסאות ושולחנות, עם פערים המגיעים למאות אחוזים בין שתי האופציות. בנוסף על כך, סביר מאד להניח שהשימוש בהם ייעשה אך ורק למטרות האירוע עצמו, מבלי שיהיה בהם צורך לאחר מכן. לכן, רכישה היא לא פחות מאשר בזבוז כספים לא מבוטל, ממנו רצוי להימנע בכל אופן.

השכרת שולחנות וכסאות לאירועים הופכת את מאמצי הארגון של האירוע, שעלולים להיות מורכבים במיוחד, לפשוטים פי כמה. חברה מקצועית בתחום, דוגמת אופיר אירועים, מאפשרת מגוון רחב מאד של רהיטים מהם ניתן לבחור: הרהיטים מגיעים בכל הגדלים האפשריים, כאשר ניתן לבחור בסוגים שונים, בהתאם למטרות האירוע (שולחנות ישיבה, שולחנות הגשה, שולחנות בר וכיוצא בזה). אפשר להבחין בין חומרי גלם עיקריים – הבחירות הנפוצות באירועים הן עץ או פלסטיק – כל אחד מהם מסייע ליצור אווירה מוגדרת. לצד הרהיטים ה"רשמיים" יותר, ניתן בהחלט לבחור בפינות ישיבה אלטרנטיביות, או אפילו פינות "זולה" עם מחצלות, פוטונים וכיוצא בזה. אלה אידיאליות לאירועים באווירה פתוחה יותר, דוגמת אירועים בהם מספר הצעירים רחב במיוחד.

היתרונות המרכזיים שלנו

השכרת שולחנות וכסאות דרך אופיר אירועים מוכיחה עצמה כפיתרון משתלם פעם אחר פעם. המעלה הראשונה שלנו היא תג המחיר, הנחשב לאטרקטיבי בכל קנה מידה, ונמוך ביחס להצעות של חברות מקבילות אחרות הפועלות בשדה המשחק. זאת מבלי שהדבר בא על חשבון איכות הרהיטים, הנחשבת לגבוהה ביותר האפשרית: הרהיטים הם תוצרת החברות המובילות בעולם, והם עומדים בסטנדרטים המחמירים ביותר הנדרשים. אנחנו פועלים באזורי פעילות נרחבים ברחבי הארץ, ומציעים את שירותינו עבור אירועים מכל סוג, ובכל סדר גודל. בכל אחד מהמקרים, אנחנו לוקחים על עצמנו את ההובלה של הפריטים למקום האירוע, ואת פירוק הרהיטים ופינויים מהמקום בסופו של האירוע.

החברה יוצאת מנקודת הנחה שאין אירוע אחד אשר דומה לחברו, שעה שבכל אחד מהמקרים נדרש ריהוט מסוג אחר ובכמות נבדלת. על פי מקום האירוע, מספר האורחים והתקציב שאתם יכולים או מעוניינים להקדיש למשימה, אנחנו נציע עבורכם את הפיתרון המתאים ביותר. הליווי וההכוונה שלנו ניתנים לכל אורך הדרך, החל משלבי התכנון הראשוני ועד לשיאו של האירוע עצמו.