אודות אופיר אירועים – החברה המובילה להשכרת ציוד לאירועים

מזה עשרים שנה שחברת אופיר אירועים מובילה בתחום השכרת ציוד לאירועים והנה מהחברות הוותיקות והאמינות ביותר בארץ. אופיר אירועים מספקת השכרת ציוד לאירועים מסוגים שונים: חתונות, מסיבות, אירועים פרטיים, אירועים עסקיים ואירועי חברה.

האירוע הוא שלכם, לכן חשוב לנו שכל פרט ופרט יתבצע בחשיבה משותפת אתכם תוך תכנון והמלצות שלנו, העלאת רעיונות וכו' – כאשר המטרה היא להעניק לכם אירוע שלא יישכח ושיתאים בדיוק למה שחלמתם ורציתם. כל התהליך, החל מהפגישה הראשונה, מתבצע תוך הקפדה על כל פרט ופרט ליצירת אירוע וחוויה מושלמת ובלתי נשכחת.

צוות החברה הנו צוות אמין, מקצועי ומנוסה, שיעמוד לרשותכם וייעץ לכם באופן מקצועי ופרטני בכל שלב לגבי השכרת הציוד המתאים לכם, תוך מתן פתרונות יצירתיים ובליווי אישי צמוד.

אצלנו באופיר אירועים הדגש תמיד הוא על מלאי ציוד מתחדש, נקי ומודרני, עמידה בלוחות זמנים והקשבה לצרכי הלקוח. החלטתם כבר על תאריך לאירוע שלכם? הקדימו וצרו קשר ליצירת אירוע מדהים.

 

בין היתר ניתן לשכור אצלנו את הציוד הבא:

 

קצת עלינו

אופיר פתח את העסק לפני עשרים שנה בדיוק (בשנת 1998) מתוך אהבה גדולה לעולם הציוד ולבנייה. מגיל צעיר אופיר אהב להתעסק עם פירוק והרכבה, וכשגדל להיות הנדימן שיודע להרכיב כל ציוד שידו נגעה בו – הבין שמדובר בתחום שהוא מחובר אליו בלבו – בין אם מדובר בהקמת אוהלים או הרכבת במות, ממש כמו משחק לגו. אופיר בונה את כל הריהוט הקיים בעסק – שולחנות, כיסאות, ברים ועוד, הוא קונה את העצים ויוצר בנגרייה שלו את מגוון הרהיטים.

כאשר לקוח מגיע לפגישה אצל אופיר ולא בטוח בנוגע לפתרונות אותם מחפש (מה גודל ההצללה? איזו במה הוא רוצה לבנות? אילו רהיטים יתאימו לשטח?) אופיר יוצא עמו לסיור שטח ונותן לו את הפתרון המדויק – כזה שהוא אפילו לא ידע שחיפש, ומעביר את הידע המקצועי הרב שלו.

בשנת 2002 הצטרפה לעסק שירלי, אשתו של אופיר, והיא אחראית על הניהול האדמיניסטרטיבי, הכספים, הלקוחות והשיווק. אופיר ושירלי משלימים זה את זה בתחומי העיסוק שלהם – שירלי מטפלת ב"אחורי הקלעים" במשרד ואילו אופיר במחסנים ועם העובדים, אוהב להרגיש ולחיות את השטח.

 

למה אנחנו?

תנו לניסיון ולמקצוענות שלנו להפוך לכם את האירוע למושלם. השכרת ציוד לאירועים הוא תחום שאנחנו עוסקים בו שנים מול לקוחות מתחומים שונים, ואתם בהחלט מוזמנים לקרוא את ההמלצות השונות שקיבלנו מלקוחותינו שיעידו על עבודתינו.

ב-20 השנים האחרונות אנו באופיר אירועים מספקים הציוד לאירועים הטוב ביותר עבור הלקוחות שלנו, תוך הקפדה על בטיחות המחמירה ביותר, בלי ה"יהיה בסדר" הישראלי הידוע. אנו פועלים בהסתמך על ידע מקצועי רב שנים ונותנים ללקוחותינו את הטוב ביותר, בסובלנות, אדיבות ומקצועיות מוקפדת ללא פשרות – כי מגיע לכם הטוב ביותר.

אנחנו כמובן פתוחים לרעיונות ובקשות מיוחדות שלכם, נעשה הכל כדי לענות על הצרכים. חזרו ובקרו באתר שלנו והוסיפו אותו למועדפים שלכם. החברה מתעדכנת בכל עת ומוסיפה ציוד חדיש.