השכרת ציוד לאירועים בצפון בילוי מהנה וחופשי מדאגות בצפון

רוצים לקחת את העובדים ליום כיף? לכו על השכרת ציוד לאירועים בצפון!

אתם מעוניינים לארגן יום כיף עבור העובדים שלכם. אחרי הכול, ברורים לכם היתרונות של אירוע שכזה, ובכלל זה שיפור התחושה האישית של העובדים, קירוב היחסים ביניהם, יציאה משגרת העבודה או אפילו הקניית כישורים חשובים לעובדים (למשל, כאשר האירוע כולל סדנאות אלה או אחרות). אחד הטרנדים המשמעותיים בתחום האירועים בישראל, בשנים האחרונות, הוא עריכתם תחת כיפת השמיים, רצוי באזור הצפון האטרקטיבי – וכל מקום ירוק עשוי לשמש לצורך זה.

הנקודה המרכזית שיש לתת עליה את הדעת היא שארגון אירועים מהסוג הזה אינו דבר פשוט כלל וכלל, שעה שיש פריטים רבים שצריך לדאוג להן. החדשות הטובות הן שהשכרת ציוד לאירועים, המוצעת גם באזור הצפון, יכולה להפוך את הארגון לפשוט הרבה יותר, ואת האירוע למוצלח פי כמה.

כל הציוד האפשרי

התחום של ציוד לאירועים כולל בתוכו מספר רחב של פריטים שניתן לחשוב על השכרה שלו, פועל יוצא של הצרכים המגוונים של אלה העורכים את האירוע. ממש על קצה המזלג, מדובר כאן על כלי אוכל או כלי חימום, ריהוט גן, מוצרי טקסטיל, רשתות הצללה, במות וציוד נלווה מגוון בכל קנה מידה. כאשר האירוע נערך בחיק הטבע, לרוב נדרש להתחיל את הארגון מאפס, כך שסביר להניח שמרבית הפריטים שהוזכרו כאן, כמו גם רבים אחרים, ייכנסו לתמונה.

מעבר לסוג הפריטים שבוחרים, נדרש לתת את הדעת גם על הכמות המוגדרת שלהם. המשתנה המשמעותית שנכנס לתוך המשוואה, מהבחינה הזו, הוא מספר האורחים באירוע (למשל, במקרה של כלי אוכל), אם כי גם תוכנית האירוע עשויה להשפיע: באירועים שעתידים לכלול תוכנית אומנותית זו או אחרת, אם לוקחים דוגמא מייצגת, השכרת במה הופכת לרעיון מצוין.

להשכיר IN, לרכוש OUT

בהמשך לנקודה הזו, יש להזכיר כי השכרת הציוד הזה, במקום רכישתו, היא האפשרות המתבקשת ביותר, ויש שיגידו שגם זו המובנית מאליה. אחרי הכול, כמעט בכל המקרים אין צורך ממשי בפריטים האלה לאחר תום האירוע, כך שברור שרכישה שלהם מהווה בזבוז כספים משווע. חברות המשכירות את הציוד דואגות פעמים רבות גם להיבטים הטכניים של התהליך, דוגמת הרכבת הציוד הדורש הרכבה, או פירוקו לאחר האירוע. בכך, נמנעים מאמצים רבים מאלה המארגנים את האירוע, בתקופה שגם כך נוטה להיות עמוסה בלחצים במיוחד.

כך עושים זאת נכון

המלצה ברורה היא לבצע את ההשכרה רק לאחר שיודעים היכן ייערך האירוע, ורצוי מאד לאחר שמבקרים באותו מקום הלכה למעשה. זאת מכיוון שבחינת תנאי השטח בפועל תאפשר לדעת בצורה מדויקת יותר את הצרכים הספציפיים, מה שעשוי להשפיע על סוג הציוד הנבחר.

באשר לחברה המספקת, רצוי לוודא שהיא אכן המקצועית והמנוסה ביותר שניתן למצוא בתחום. יש לתאם איתה את כל היבטי ההשכרה, כאשר רצוי מאד שהפריטים הטכניים יעלו על הכתב – מה שימנע אי הבנות אפשריות.