השכרת כלים לראש השנה

ראש השנה, החג שפותח את השנה, הוא גם אחד החשובים שבהם. המשמעות המעשית שלו, בין כל המנהגים והברכות, היא ארוחת חג, בה לוקחים חלק כל בני המשפחה. ארוחה זו מאופיינת במידה לא מבוטלת של פאר והדר, שיכולה בהחלט להיות מושגת גם באמצעות כלי ההגשה והאוכל המפוארים ביותר. אבל האם יש צורך לגשת לחנות כלי בית ולרכוש, לרוב במחירים מופרזים, כלים שישמשו לערב הזה, ולאחר מכן יאוחסנו כלאחר כבוד בארונות או במדפים?

בשנים האחרונות, יותר ויותר משפחות ישראליות הבינו כי רכישת כלים, במיוחד עבור החגים, היא אופציה שנחשבת להכל חוץ ממשתלמת. וכאן האפשרות של השכרת כלים, שמוצעת על ידי אופיר אירועים, הופכת ללגיטימית בכל קנה מידה, השכרת כלים לראש השנהואפילו מתבקשת. מדוע היא כה נדרשת? ולמה מומלץ לבחור בה דרכנו?

כל הציוד שנהוג להשכיר לראש השנה

השכרת כלים לראש השנה מכניסה לתמונה, מטבע הדברים, את לוח הזמנים העמוס כל טוב של ארוחת החג המסורתית. בעיקרו של דבר, מדובר כאן על כלי הגשה, דוגמת צלחות למנה הראשונה, העיקריות או הקינוח, מרקיות, ליפתניות, סכו"ם,כוסות שתייה ויין וכיוצא בזה. כדי ליצור את השולחן האסתטי והאטרקטיבי ביותר, ועל רקע הנוחות שנדרש לספק עבור האורחים, גם מוצרי טקסטיל, ובעיקר מפות או מפיות, נכנסים לתמונה. במקרים מסוימים, נהוג להשכיר ריהוט עבור האורחים, ובעיקר כיסאות או שולחנות: זאת עקב העובדה שמשפחות רבות אינן מחזיקות בביתן ריהוט מספק לכמות גדולה של אנשים, כיאה לארוחות ראש השנה.

בנוסף על כך, לא ניתן להתעלם מכך שהשכרת כלים לראש השנה פשוט הופכת את ההכנות לחג, שגם כך כרוכות במאמצים מרובים, לפשוטות הרבה יותר. אין כאן צורך למצוא פתרונות אחסון למשך מרבית ימות השנה, ואפילו לא להתעסק עם שטיפת הכלים לאחר הארוחה, מה שכרוך תמיד בלא מעט זמן, כיאה לכמות האדירה של כלים שיש לנקות.

השירותים שלנו בתחום השכרת כלים לראש השנה

אופיר אירועים היא חברה המתמחה בהשכרת פריטים מכל סוג לאירועים, והיא מציעה את כל מה שהוזכר מעלה, כמו גם פריטים רבים אחרים. כיאה לצרכים של ארוחות החג, אנחנו מאפשרים לבחור בין מגוון רחב של כלים מהודרים ויוקרתיים. ברור, מן העבר השני, כי על אף המחיר הזול שלה, רכישת כלים חד פעמיים, למשל, אינה מכבדת את האורחים, ולכן לא באה בחשבון בחגים דוגמת אלה.

 אנחנו מאפשרים ללקוחותינו לבחור בין מגוון אינסופי של כלים, עם דגש על ההתאמה האישית: אנחנו מודעים לכך שלכל משפחה יש את הצרכים הייחודיים שלה, שנדרש לתת להם מענה מלא. אנחנו מאפשרים לבחור בין סטים שלמים לבין כלים בודדים, ואפילו בדרגות יוקרה שונות של הכלים הספציפיים (ברוב המקרים, כמובן, הבחירה של הלקוחות היא במוצרים מהודרים, המתאימים לאווירת החג).

אנחנו מספקים את כל הציוד במועד שנקבע עם הלקוחות – זמן מספק לפני כניסת החג, כמובן – ומבצעים איסוף שלו בתום החג. המחירים המוצעים על ידינו הם אטרקטיביים בכל קנה מידה, גם ביחס לחברות אחרות הפועלות בתחום. בנוסף, אנחנו עומדים תמיד לרשות הלקוחות שלנו, מסייעים להם בבחירת הפריטים ודואגים לכך שארוחת החג תהיה, בסופו של דבר, השמחה והחגיגית ביותר עבורם.